Zdjęcie psa który obwąchuje kota

Cześć, to jest nowa strona o psach i kotach xD

Ale teraz tak serio.. kilkoro znajomych przy miłym spotkaniu doszło do wniosku że brakuje im miejsca, gdzie mogą poczytać o zwierzakach domowych. Tak, wiemy że po wpisaniu w Google różnych zapytań można trochę tego znaleźć… ale zwykle są to treści albo bardzo słabej jakości pod względem merytorycznym, albo niemal opracowania naukowe których z przyjemnością nie poczytamy do porannej kawy.

Problem -> rozwiązanie

Lubimy pisać, lubimy zwierzaki i sporo o nich wiemy, więc chętnie podzielimy się naszą wiedzą i przemyśleniami. Na tej stronie z pewnością znajdziesz informacje jak poradzić sobie z różnymi wyzwaniami, podzielimy się naszymi przemyśleniami o różnych artykułach dla zwierzaków no i reszta okaże się “w praniu”.

Będziemy działać na podstawie swojej wiedzy i doświadczeń, pomogą nam znajomi weterynarze, behawioryści i znajomi z Lapodzieło.pl – mało kto wie tak dobrze jak bawić się ze zwierzakami. Wkurzają nas porady poparte tym że u Puszka pomogło więc tak jest. Wiemy że zwierzaki są różne i to nie oznacza że należy na nich eksperymentować- jak już coś tu przeczytasz, to oznacza że przyłożyliśmy się do researchu.


Uroczyście obiecujemy że będzie ciekawie.

Jeśli masz jakiś pomysł na tekst, pytanie czy inną sprawę to pisz do nas śmiało. Najlepiej przez facebooka- XXX nie gryziemy i nie drapiemy!

Zdjęcie psa i kota przy meblu. Pies obwąchuje kota.